fbpx
-50%

Женски патики SW97111-216

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Бела/ сива/ виолетова

 • Горниште: Рип стоп текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

3.990 ден 1.990 ден

Clear

3 на залиха

Description

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Бела/ сива/ виолетова

 • Горниште: Рип стоп текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0