fbpx
-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми 304V1C0-B73

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: KAPPA
Код: 304V1CO-B73
Боја: Кафени
Земја на потекло: Италија
Произведено: Кина
Величини: 36-40

2.790 ден 1.953 ден

Clear

Kappa детски патики. Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност, како и модерен и атрактивен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји.

Материјал

Опис на боја: Кафени

  • Горниште: Вештачка кожа
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
    •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0