fbpx
-21%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски еспадрили 138360-BBK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 138360
Боја: BLK
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 2,5 см
Величини: 36-41

 

3.790 ден 2.990 ден

Clear

Едноставната елеганција се комбинира со врвната удобност при носење On-the-GO® Flex – Siena. Овој стил на скимер со низок профил се одликува со плетен горен дел со дијамантски шари со влошка од Goga Mat™ со воздушно ладење на Skechers со високо отскокнување и лесна ULTRA GO® амортизација.

Материјал

Опис на боја: Црна

  • Горниште: Плетен горен дел со дијаманстки дезен
  • Постава: Текстил
  • Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Флексибилен надворешен ѓон
  • Инструкции за одржување!

    • Може да се пере во машина!
Слични продукти
0