fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски папучи 5483.100.9569-93371

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: MOLECA
Код: 5483.100.9569-91900
Боја: Циклама
Земја на потекло: Бразил
Произведено: Бразил
Висина на потпетица: 2 см
Величини: 36-41

 

1.790 ден

Clear

Vizzano папучи со мека пенаста влошка!

Материјал

Опис на боја: Розева

  • Горниште:Гума
  • Постава: Гума
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0