fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 117504-BLSH

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 117504
Боја:  NUD
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

This product is currently out of stock and unavailable.

Стапнете во атлетски стил и удобност носејќи Skechers Hands Free Slip-ins®: BOBS Sport™ Squad Chaos – во боја. Дизајниран со нашата ексклузивна перница за потпетици™, овој моден стил се одликува со дизајниран плетен горен дел со растегливи врвки и ублажена влошка од Skechers Memory Foam™. За секое купување на BOBS® се врши донација на животни на кои им е потребна.

Материјал

Опис на боја: Розева

  • Горниште: Текстил (растеглив материлај
  • Постава: Текстил
    Влошка: Мемори пена
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка (combi brush) за текстил.  Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на текстил.
Слични продукти
0