fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 155507-WBGY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 155507
Боја: WBGY
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

5.990 ден

Clear

Меѓународно познатиот сликар  Џејмс Голдкраун ги носи своите иконски дизајни на срцето #Lovewall на Skechers во оваа инспиративна соработка. Покажете го вашиот креативен стил со Skechers x JGoldcrown: Skechers Street™ Uno – Spread the Love. Оваа модна патика со чипка има принт на препознатливиот дизајн на срцето на уметникот што се протега до надворешниот ѓон, синтетички дурабук и перфориран горен дел со влошка Skechers Air-Cooled Memory Foam® и клин на платформа со видлив воздух Skech-Air® – амортизиран среден ѓон.

Материјал

Опис на боја: Бела/црна

 • Горниште:  Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0