fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики 177094-NAT

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SKECHERS
Код: 177094
Боја: NAT
Земја на потекло: САД
Произведено: Кина
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

5.290 ден

Clear

Класичната удобност со воздушна перница добива ново ажурирање во Skechers Street™ Uno – Stand on Air. Овој моден стил со врвка се одликува со мазен перфориран синтетички горен дел со влошка од мемориска пена со воздушно ладење и среден ѓон со видлива воздушна перница Skech-Air.

Материјал

Опис на боја: Крем

 • Горниште:  Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0