fbpx
-19%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики CARMEL BY THE SEA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 22202007
Бои: Сина/ сива/ портокалова/ маслинестo зелена
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.690 ден 5.390 ден

Clear

ОПИС
Со дизајн инспириран од градот на CARMEL BY THE SEA. Овие обучувачи се совршена комбинација благодарение на нивната палета на сиви тонови во контраст со портокалова, сенф и маслинесто зелена. Мешавината на материјали како што се велур, ткаенина и тонска гума ги прави уникатно парче, со препознатлив дизајн за вашиот изглед. Имаат мрежа на предната страна и доза на удобност благодарение на влошката од мемори пена. Не ја пропуштајте суштината на секој чевел на ѓонот и подигнете ја вашата улична облека.

Силуетата CITY е иконата на брендот инспирирана од 90-тите патики. Овие патики нè носат во најважните градови во светот, благодарение на ѓонот што вклучува симболични места.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0