fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики DANA POINT

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12402005
Бои: Сива/нежно зелена/ виолетова/ портокалова
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.690 ден

Clear

ОПИС
Со дизајн инспириран од градот на DANA POINT. Овие патики имаат уникатна комбинација од маслинесто зелени, јорговани и портокалови тонови. Мешавината на материјали како што се велур, ткаенина и контрастна гума ги прави разноврсно парче, со препознатлив дизајн за вашиот изглед. Имаат ватиран ефект на предната страна на ткаенината и супериорна удобност благодарение на влошката од мемори пена. Не ја пропуштајте темата на секој модел пресликана на ѓонот и подигнете ја вашата улична облека со дизајн кој се истакнува каде и да одите.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0