fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики LA JOLLA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12301011
Бои: Крем/ сива/ нежно розева/ сина
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.990 ден 5.590 ден

Clear

ОПИС

Инспириран од областите во различни градови низ светот, LA JOLLA е начин за стил. Неспоредливата удобност на влошката со мемори-пена е само почеток. Спојот на нежни сини и пригушени сиви тонови со портокалови и розови детали за рабовите внесуваат непредвидлива посебност на секој изглед. Еластичноста и разновидноста на финишот од велур, сатенска ткаенина и мрежести облоги во зелена боја се нејзините карактеристични карактеристики. Дополнително, тие го носат непогрешливиот потпис на HOFF: брендот изгравиран на ѓонот и за разлика во металик зелената боја на петицата. Со суптилни розови гумени детали на страните кои додаваат уникатен шмек на овие класични, но модерни парчиња.

Стил: патики во стил на трчање.

Висина на ѓонот: 4 см.

District патиките се манифестација на различноста во палетата на бои и урбани култури во секој агол на светот. Овие патики во стилот на трчање се дизајнирани да направат разлика преку нивниот уникатен спој на материјали и тонови. Класичен, но сепак м

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0