fbpx
-30%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики PILSEN

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12301012
Бои: Маслинесто зелна/ сива/ нежно розева/ сина
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.990 ден 4.890 ден

Clear

ОПИС

Населбата Пилсен во Чикаго е активен центар на културата, уметноста и музиката. Улиците се исполнети со шарени мурали и графити, кои го одразуваат различното латиноамериканско влијание на областа. Уникатната арома на традиционалната мексиканска кујна се шири низ воздухот, создавајќи пријатна атмосфера за сите. Музиката на латиноамериканските музичари произлегува од локалните барови и ресторани, создавајќи жива и пријатна атмосфера. Улиците се полни со луѓе и настани, а заедницата е страсна и гостопримлива. Пилсен е динамично и инспиративно место за истражување, полно со култура и историја.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0