fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SEOUL

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 22202007
Бои: Сива/крем/ нежно розева/ црна 
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

6.690 ден

Clear

ОПИС
Сеул е жив, волшебен град. Дом на елегантни облакодери и трговски центри, како и добро сочувани кралски палати и будистички храмови, главниот град на Јужна Кореја изобилува со уникатна култура и модерен комфор.

 

МАТЕРИЈАЛИ:
 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0