fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски патики SYNTAGMA

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12401004
Бои: Крем
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 36-41

 

7.690 ден 6.152 ден

Clear

ОПИС

Овој модел „𝗠𝗲𝘁𝗿𝗼“, инспириран од станицата 𝗦𝘆𝗻𝘁𝗮𝗴𝗺𝗮, ги комбинира практичноста и модерноста во спортски дизајн. Неговите странични парчиња кожа и текстил ја рефлектираат различноста на метрото, додека неговиот ѓон од рециклиран гумa на 3,5 см висина, имитирајќи ја робусноста на тротоарот на станицата, гарантира удобност на секој чекор. Балансирајќи ја носталгијата и современоста, овие патики се прилагодуваат на секоја урбана ситуација, доверливи и практични како патување во метро.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см.
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0