fbpx
-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски сандали 6283.4700.7286-61372

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VIZZANO
Код: 6283.4700.7286-61372
Боја: Камел
Земја на потекло: Бразил
Произведено: Бразил
Висина на потпетица: 10.5 см
Величини: 36-41

 

2.490 ден 1.990 ден

Clear

Vizzano сандали со мека пенаста влошка!

Материјал

Опис на боја: Камел

 • Горниште: Еко кожа
 • Постава: Еко кожа
 • Влошка: Пенасти јастучиња
 • Платфрома: Плута
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0