fbpx
-52%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

2030201H8203-745

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 2030201H8203-745
Боја: Жолта, крем и зелена
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 40-46

2.490 ден 1.190 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0