fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики 𝗬𝗨𝗞𝗢𝗡

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 12407602
Бои: Сина/ тегет/ сива/окер/ нежно зелена
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 40-46

 

7.690 ден

Clear

ОПИС

Овие тренери се почит на различноста и културното богатство на племето YUKON. Нивната комбинација на блокирање на бои инспирирани од природата и мешавина на материјали ги прават автентично парче. Сината најлонска основа, засилена со маслинесто зелени врвки со бели и зелени и сини акценти на ѓонот, создава впечатлива фузија. Зелениот велур е во контраст со различни нијанси на сина и сива боја за исклучителни детали, што ги прави совршен додаток за подигнување на вашиот изглед. Совршени за секојдневно носење, овие тренерки се издвојуваат по нивната удобност благодарение на влошката од мемори пена. Племенските детали на ѓонот додаваат уникатен шмек на вашиот стил.

Колекцијата  TRIBE е инспирирана од културната разновидност на различните племиња во светот. Инспирирани од нивните бои, ароми и обичаи. Овие патики се совршено дополнување благодарение на нивната разновидност, удобност и играта на текстурите.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Патики во спортски стил. Странични панели од кожа и велур. Лого на јазикот. Стабилизатор на пети.
 • Лого над јазикот.
 • Ѓон: Рециклирана гума
 • Влошка: Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0