fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики AGRINIO

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 22317608
Бои: Тегет/ сива/ маслинесто зелена
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 40-46

 

5.990 ден

Clear

ОПИС

Со ретро стил и винтиџ допир во нивната силуета, моделот AGRINO во комбинација на бело платно со асиметрични маслинесто-зелени кожни детали се совршен спој за да се истакнете насекаде. Велурот во сив тон на предната и задната страна додава врвен и препознатлив шмек. Ѓонот со дизајн на вафли во сенф боја и каки тонови, надополнет со врежаното лого, е шлаг на тортата. Нивната лесна тежина и удобност се обезбедени со влошката од мемори-пена. Совршено за комбинирање со класични фармерки и вашата омилена маица.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0