fbpx
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Машки патики EPHESUS

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: HOFF
Код: 22317608
Бои: Тегет/ сива/ маслинесто зелена
Земја на потекло: Шпанија
Произведено: Виетнам
Висина на потпетица: 3 см
Величини: 40-46

 

5.990 ден

Clear

ОПИС

Прифаќајќи го ретро и винтиџ стилот, EPHESUS отелотворува спој на класични и модерни елементи, изработени во крем најлон со асиметрични детали во зелен лимета, маус сива и борова зелена велур. Совршено за истакнување и додавање ексклузивен допир каде и да одите. Ѓонот со дезен со вафли во црна и лосос тонови, надополнет со врежаното лого и зелениот гумен детаљ на палецот, служи како цреша на врвот. Нивната лесна градба и удобност се загарантирани благодарение на влошката од мемори-пена. Идеален за комбинирање со класични фармерки и вашата омилена маичка, совршена за шетање низ вашите омилени библиотеки.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0