-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

2030501H1306-745

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: PAEZ
SKU: 2030501H1306-745
Боја: Крем и зелена
Земја на потекло: Аргентина
Произведено: Виетнам
Величини: 40-46

2.490 ден 1.992 ден

Clear

СТАВ

Лице: Памучно платно
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Мека пенаста кожна влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0