fbpx
-48%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

BARCHETA-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: BARCHETA
Боја: BLK
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 4 cm
Величини: 36-41

 

2.490 ден 1.290 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Црна

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Телшка кожа
  • Ѓон: Mикролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
    • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0