fbpx
-44%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

LIVIA-PNK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: LIVIA
Боја: PNK
Земја на потекло: Македонија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41

2.290 ден 1.290 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Нежно розева 

  • Горниште: Природна  кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0