fbpx
-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

MARELA-RED

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: NICKELS
Код: MARELA
Боја: RED
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 4 cm
Величини: 36-41

 

1.990 ден 1.194 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Црвена

  • Горниште: Вештачка кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно тријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0