fbpx
-40%

CHARLLOTE-BEI

Класични балетанки!
Моделот CHARLLOTE е синоним за елегантност и едноставност, може да се носи со широк спектар на комбинации. Секој модел е рачно изработен од многу мека природна кожа, ова моделче е заоблено кај прстите со што се добива на комфорт. Бидејќи се едноставни, шик и разноврсни, тие се основа во гардеробата на секоја жена. Балетанките се дизајнирани да направат нозете да изгледаат подолги и да создадат елегантна силуета. Нема многу прилики во кои не се добредојдени. Тие можат да се носат во канцеларија, на вечера со пријателите, па дури и на плажа.

Материјал

Опис на боја: Крем

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Природна кожа
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
  • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2.490 ден 1.490 ден

Clear

2 на залиха

Description

Класични балетанки!
Моделот CHARLLOTE е синоним за елегантност и едноставност, може да се носи со широк спектар на комбинации. Секој модел е рачно изработен од многу мека природна кожа, ова моделче е заоблено кај прстите со што се добива на комфорт. Бидејќи се едноставни, шик и разноврсни, тие се основа во гардеробата на секоја жена. Балетанките се дизајнирани да направат нозете да изгледаат подолги и да создадат елегантна силуета. Нема многу прилики во кои не се добредојдени. Тие можат да се носат во канцеларија, на вечера со пријателите, па дури и на плажа.

Материјал

Опис на боја: Крем

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Природна кожа
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
  • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0