-40%

Женски патики 2017-B-BEI

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Прирдона кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: EVA 

2990ден 1794ден

Clear

8 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Прирдона кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: EVA 

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , ,

0