fbpx

Женски патики 117504-BLSH

Стапнете во атлетски стил и удобност носејќи Skechers Hands Free Slip-ins®: BOBS Sport™ Squad Chaos – во боја. Дизајниран со нашата ексклузивна перница за потпетици™, овој моден стил се одликува со дизајниран плетен горен дел со растегливи врвки и ублажена влошка од Skechers Memory Foam™. За секое купување на BOBS® се врши донација на животни на кои им е потребна.

Материјал

Опис на боја: Розева

 • Горниште: Текстил (растеглив материлај
 • Постава: Текстил
  Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка (combi brush) за текстил.  Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на текстил.

4.490 ден

Clear

10 на залиха

Description

Стапнете во атлетски стил и удобност носејќи Skechers Hands Free Slip-ins®: BOBS Sport™ Squad Chaos – во боја. Дизајниран со нашата ексклузивна перница за потпетици™, овој моден стил се одликува со дизајниран плетен горен дел со растегливи врвки и ублажена влошка од Skechers Memory Foam™. За секое купување на BOBS® се врши донација на животни на кои им е потребна.

Материјал

Опис на боја: Розева

 • Горниште: Текстил (растеглив материлај
 • Постава: Текстил
  Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка (combi brush) за текстил.  Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на текстил.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0