Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски салонки 1185.702.7286-29452

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VIZZANO
Код: 1185.702.7286.29452
Боја: Крем
Земја на потекло: Бразил
Произведено: Бразил
Висина на потпетица: 7 см
Величини: 36-41

 

2.190 ден

Clear

Vizzano салонки со мека пенаста влошка!

Материјал

Опис на боја: Крем

 • Горниште: Еко кожа
 • Постава: Еко кожа
 • Влошка: Пенасти јастучиња
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0