-52%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ALICE-WHT

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: ALICE
Боја: Бела / црно
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41

 

2.490 ден 1.190 ден

Clear

Класични балетанки!
Моделот ALICE е новитет во колекцијата на “Roberto Sant” зашилени во предниот дел и украсени со панделки, меко ремчке во задниот дел за да ја држи обувката прилепена за ногата.

Материјал

Опис на боја: Бела/ црна

  • Горниште: Природна кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0