fbpx
-33%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

KATTALEYA-BRW

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: KATTALEYA
Боја: BRW
Земја на потекло: Италија
Произведено : Македонија
Висина на потпетица: 7 cm
Величини: 36-41

 

2.990 ден 1.990 ден

Clear

Безвременски чевли на висока потпетица!
Ова се најбараните чевли во нашата колекција, ги произведовме во многу различни бои и дезени, разновидноста го краси овој модел што ги прави најпродавани на сите времиња. Тие се многу стабилни, прилагодени на модерната жена. Во нивната основна форма, тие имаат средна потпетица во висина од 7 сантиметри, што ги прави задолжителен производ и заслужуваат место во секоја гардероба. Едноставноста на моделот ги прави најносените чевли на сите времиња, од ден до ноќ, од тренди до обични и деловни жени. Секој пар е рачно изработен во нашата фабрика од високо квалитетна природна кожа.

Материјал

Опис на боја: Кафена

  • Горниште: Телешка кожа
  • Постава: Природна кожа 
  • Ѓон: Mикролит
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, нежно тријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
    • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0