fbpx
-44%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

LIVIA-DEN

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Код: LIVIA
Боја: DEN
Земја на потекло: Македонија
Произведено : Македонија
Величини: 36-41

2.290 ден 1.290 ден

Clear

Материјал

Опис на боја: Темно сина

  • Горниште: Природна  кожа
  • Постава: Природна кожа
  • Ѓон: Гума
  • Инструкции за одржување!

    • За да ја отстраните нечистотијата, користете спреј за чистење на текстил и велур “Combi Cleaner” потоа со меки силиконски влакна исчеткајте се додека не се одстрани прашината и целата нечистотија. Потоа упоребете спреј за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на материјалот!
    • Користете спреј боја  “Velour fresh”  за обнувување на бојата на материјалот!
    • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0