-32%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ROSARIA-BEI

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

2490ден 1690ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: ROSARIA-BEI
Боја:  Крем
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 6 см
Величини: 36-41

Слични продукти
0