-55%

Детски патики BM001965-335

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/светлечки ѓон

2.190 ден 990 ден

Clear

5 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/светлечки ѓон

Дополнителни информации

Големина

, , , , , , , , ,

0