fbpx
-30%

Детски чизми 304V1C0-B73

Kappa детски патики. Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност, како и модерен и атрактивен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји.

Материјал

Опис на боја: Кафени

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
  •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2.790 ден 1.953 ден

Clear

4 на залиха

Description

Kappa детски патики. Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност, како и модерен и атрактивен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји.

Материјал

Опис на боја: Кафени

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
  •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0