-20%

Женски патики ATLANTIC CITY

ОПИС

Атлантик Сити е жив град кој може да се пофали со широки песочни плажи, класична пешачка патека и возбудлив ноќен живот. Жив е со звукот на автоматите и мирисот на солена вода и морска храна и нуди по нешто за секого, од карневалски возења до приморски забавни паркови. Атлантик Сити е град за разлика од сите други.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

5.990 ден 4.792 ден

Clear

1 на залиха

Description

ОПИС

Атлантик Сити е жив град кој може да се пофали со широки песочни плажи, класична пешачка патека и возбудлив ноќен живот. Жив е со звукот на автоматите и мирисот на солена вода и морска храна и нуди по нешто за секого, од карневалски возења до приморски забавни паркови. Атлантик Сити е град за разлика од сите други.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0