fbpx

Машки патики AGRINIO

ОПИС

Со ретро стил и винтиџ допир во нивната силуета, моделот AGRINO во комбинација на бело платно со асиметрични маслинесто-зелени кожни детали се совршен спој за да се истакнете насекаде. Велурот во сив тон на предната и задната страна додава врвен и препознатлив шмек. Ѓонот со дизајн на вафли во сенф боја и каки тонови, надополнет со врежаното лого, е шлаг на тортата. Нивната лесна тежина и удобност се обезбедени со влошката од мемори-пена. Совршено за комбинирање со класични фармерки и вашата омилена маица.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

5.990 ден

Clear

8 на залиха

Description

ОПИС

Со ретро стил и винтиџ допир во нивната силуета, моделот AGRINO во комбинација на бело платно со асиметрични маслинесто-зелени кожни детали се совршен спој за да се истакнете насекаде. Велурот во сив тон на предната и задната страна додава врвен и препознатлив шмек. Ѓонот со дизајн на вафли во сенф боја и каки тонови, надополнет со врежаното лого, е шлаг на тортата. Нивната лесна тежина и удобност се обезбедени со влошката од мемори-пена. Совршено за комбинирање со класични фармерки и вашата омилена маица.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , , ,

0