fbpx

Женски патики SANTA BARBARA

ОПИС

Со дизајн инспириран од градот САНТА БАРБАРА. Овие тренерки се совршена комбинација благодарение на нивните пастелни нијанси на сива, розово дрво и светло сина. Мешавината на материјали како што се велур и ткаенина ги прави разноврсно парче, со препознатлив дизајн за вашиот изглед. Имаат ватиран ефект на предната страна на ткаенината и доза на удобност благодарение на влошката од мемори пена. Не ја пропуштајте суштината на секој моделот на ѓонот и подигнете ја вашата улична облека.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

6.690 ден

Clear

5 на залиха

Description

ОПИС

Со дизајн инспириран од градот САНТА БАРБАРА. Овие тренерки се совршена комбинација благодарение на нивните пастелни нијанси на сива, розово дрво и светло сина. Мешавината на материјали како што се велур и ткаенина ги прави разноврсно парче, со препознатлив дизајн за вашиот изглед. Имаат ватиран ефект на предната страна на ткаенината и доза на удобност благодарение на влошката од мемори пена. Не ја пропуштајте суштината на секој моделот на ѓонот и подигнете ја вашата улична облека.

МАТЕРИЈАЛИ:

 • Странични парчиња од кожа  и текстил.
 • Лого над јазикот.
 • Стабилизатор на петите. Средниот ѓон EVA висок 3 см
 • Мемориска пена. отстранлива влошка.
 • Назабен ѓон и испечатена слика во проѕирна гума.
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно исчеткајте ја со четка за велур. Доколку нечистотијата не се одстранува со четкање во тој случај се употребува спреј “Combi Cleaner” за чистење на велур.
  • Користете спреј  “Velour fresh” во боја или безбоен за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0